Dodał:Aleksandra Górecka|27 grudnia 2014 | sobota | g. 14:37
Aktualizacja:Aleksandra Górecka|27 grudnia 2014 | sobota | g. 14:43

Kolejne targowisko z produktami z krajów Azji.

Największy  w Europie Środkowo-Wschodniej ośrodek dystrybucji towarów pochodzących głównie z Chin i Wietnamu.

 

Targowisko zlokalizowane jest w odległości 25 kilometrów od Warszawy ? w miejscowości Wólka Kosowska.  Sprzedający swoje towary są przedstawicielami ponad 10 narodowości.

Miejsce na zakupy hurtowe, jak również detaliczne. W tej  ?chińskiej hurtowni? można nabyć m.in.: tanie buty, tanie torby i torebki oraz inne produkty takie jak tani sprzęt AGD, a nawet ozdoby bożonarodzeniowe i dekoracje świąteczne. Znajdują się tu również bardzo popularne sklepy: ?wszystko po 5 złotych? i ?1001 drobiazgów.


Adres ul. Nadrzeczna 16 lok. C, Wólka Kosowska
Godziny otwarciaponiedziałek-piątek - 7:00 do 16:00 sobota - 8:00 do 14:00 niedziela - nieczynne
MiastoWarszawa
Województwomazowieckie

Skomentuj

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.