Dodał:Aleksandra Górecka|1 września 2014 | poniedziałek | g. 20:10
Aktualizacja:Aleksandra Górecka|6 listopada 2015 | piątek | g. 00:04

To tutaj zalegalizujesz swój pobyt i uzyskasz zezwolenie na pracę.

Wydział Spraw Cudzoziemców zajmuje się wydawaniem, wiz i zgód na pobyt czasowy i stały oraz  zezwolenia na pracę. Prowadzone są sprawy z zakresu repatriacji oraz wydawane są decyzje o wydaleniu z terytorium Polski.


Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie Wydział Spraw Cudzoziemców

Adres ul. Marszałkowska 3/5, 00-624 Warszawa Oddział Obywatelstwa i Repatriacji - Plac Bankowy 3/5, 00-950 Warszawa Oddział Zezwoleń na Pracę - plac Bankowy 3/5, 00-950 Warszawa
Godziny otwarciaGodziny pracy: Pn. 10:00-18:00; Wt.-Pt. 8:00-16:00 Godziny przyjęć interesantów: Pn. 10:00-17:30; Wt., Czw., Pt. 8:00-15:00
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon 10-22 695-65-75
Strona internetowahttp://mazowieckie.pl/pl/urzad/wydzialy/wydzial-spraw-cudzozie/463,Wydzial-Spraw-Cudzoziemcow.html
MiastoWarszawa
Województwomazowieckie
...

Skomentuj

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.