Dodał:Aleksandra Górecka|2 września 2014 | wtorek | g. 20:54
Aktualizacja:Aleksandra Górecka|23 lipca 2015 | czwartek | g. 16:25

obsługuje osoby z dzielnic: Praga Płd., Praga Płn.,Targówek, Białołęka, Rembertów, Wesoła

Tutaj uchodźcy podobnie jak osoby, które otrzymały  pozwolenie na pobyt tolerowany, ochronę uzupełniającą lub czasową mogą zarejestrować się jako bezrobotni,  

Urząd Pracy przy ul. Grochowskiej obsługuje osoby z dzielnic: Praga Płd., Praga Płn., Targówek, Białołęka, Rembertów, Wawer oraz Wesoła.

Powiatowy Urząd Pracy w Warszawie jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8-16, a interesanci przyjmowani są do godz. 15.00
Numerki wydawane są do godziny 14:30


Urząd Pracy (oddział ul. Grochowska)

Adres ul. Grochowska 171B, 04-111 Warszawa
Godziny otwarciad poniedziałku do piątku w godz. 8-16, a interesanci przyjmowani są do godz. 15.00
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon 1(22) 391 13 00
Fax(22) 813-20-32
MiastoWarszawa
Województwomazowieckie
...

Skomentuj

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.