Dodał:Aleksandra Górecka|19 sierpnia 2014 | wtorek | g. 09:43
Aktualizacja:Aleksandra Górecka|23 lipca 2015 | czwartek | g. 15:33

Organizacja prowadzi różnego typu poradnictwo, a także oferuje pomoc w tłumaczeniach

Organizacja udzielająca pomocy w zakresie:

poradnictwa prawnego,

procedur administracyjnych,

a także w nawiązaniu kontaktu z odpowiednimi instytucjami państwowymi i organizacjami pozarządowymi, mogącymi udzielić pomocy w danej sprawie.

W ośrodku powadzone są lekcje języka polskiego, a także udzielana jest pomoc w przygotowaniu podań, wniosków, odwołań i korespondencji oraz tłumaczenia dokumentów.

W konkretnych przypadkach możliwe jest  skorzystanie z usług tłumaczy języków: wietnamskiego, chińskiego i angielskiego


Ośrodek Migranta Fu Shenfu

Adres ul. Ostrobramska 98, 04-118 Warszawa
Godziny otwarciaponiedziałek - piątek - 9:00-17:00
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon 1 022 610 02 52
Fax 022 610 02 52
Strona internetowahttp://www.migrant.pl/index.php/pl/
MiastoWarszawa
Województwomazowieckie
...

Skomentuj

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.