Dodał: |
Aktualizacja: |
Oceń: 0 0

Warszawska odsłona platformy Info-migrator.pl jest prowadzona przez Fundację Inna Przestrzeń, która od wielu lat realizuje promujące i budujące wielokulturową tożsamość Warszawy, ściśle współpracując ze środowiskami migranckimi.

W skład zespołu redakcyjnego strony warszawskiej wchodzą:

Aleksandra Górecka –redaktorka warszawskiej odsłony platformy, współpracowniczka Fundacji Inna Przestrzeń, autorka map po wielokulturowej Warszawie oraz przewodników dla migrantów i uchodźców. Pracowniczka Stowarzyszenia Amnesty International, gdzie zajmuje się edukacją praw człowieka.


Anastazja Kovalyshyna –  zajmuje się tworzeniem bazy informacji publikowanych w części „aktualności”.
Obecnie pracuję w kompanii ubezpieczeniowej, jednak cały czas współpracuję z wielu organizacjami pozarządowymi, które zajmują się  różnymi kwestiami związanymi ze sferą praw człowieka.
"Kiedy zaczynają się poważne problemy, silni ludzie zaczynają działać". To trafne przysłowie jest najlepszym sposobem, aby powiedzieć kilka słów o mnie i moim charakterze. Będąc bardzo komunikatywną, przyjazną, energiczną i szczerą osobą, ja patrzę na świat z dosyć optymistycznego punktu widzenia. Cokolwiek wydarzy się w moim życiu, staram się zawsze zachować spokój i dalej trzymać się nakreślonego planu działań. Więc stąd wynika, iż najważniejszą rzeczą dla mnie jest to, żeby nauczyć się nigdy nie tracić nadzieję na zrealizowanie swoich marzeń i być zawsze otwartą do potrzeb innych.
Marta Zdzieborska- redaktorka tekstów w dziale „Informacje o mieście” oraz „Wsparcie i pomoc”. dziennikarka, autorka przewodników i redaktorka publikacji o wielokulturowości i migracjach. Regularnie pisze do polskiej prasy (m.in. „Polityka”, „Tygodnik Powszechny” i miesięcznik „Znak”);  w latach 2011-2014 prowadziła portal Refugee.pl. Kocha podróże, a jej największą pasją jest Azja.


Konrad Fertliński - tłumacz i administrator anglojęzycznej wersji platformy Info Migrator. Poza fundacją nauczyciel i muzyk, zaangażowany w promowanie tematyki wielokulturowości i praw człowieka.

 


Urszula Frąckiewicz– redaktorka i tłumaczka francuskiej wersji językowej strony ogólnopolskiej i warszawskiej. Jest przewodnikiem po Warszawie, studiowała romanistykę i socjologię, od paru lat zaangażowana jest w działania organizacji pozarządowych zajmujących się wielokulturowością w Polsce.


Agata Tumidajewicz – tłumaczka tekstów na język rosyjski

 Oksana Denysyuk – tłumaczka tekstów na język ukraiński, dziennikarka z Ukrainy. Przyjechała do Polski sześć miesięcy temu z Czerniowc. W wolnym czasie lubi podróżować =)

Alicja Skora- zajmuje się tworzeniem bazy informacji publikowanych w części „aktualności”.

Ukończyła stosunki międzynarodowe na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, obecnie pracuje w administracji na jednej z warszawskich uczelni wyższych oraz uczy angielskiego. Zainteresowania to poznawanie innych kultur, języków, obyczajów oraz rożnego rodzaju pomoc humanitarna.


CHCESZ NAPISAĆ ARTYKUŁ DLA MIGRANTÓW W WARSZAWIE / WOJEWÓDZTWIE MAZOWIECKIM, PODZIELIĆ SIĘ SWOIM DOŚWIADCZENIEM, ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA JAKIEŚ ZAGADNIENIE?


ORGANIZUJESZ WYDARZENIE DLA MIGRANTÓW? A MOŻE CHCESZ ZORGANIZOWAĆ SPOTKANIE, DYSKUSJĘ, IMPREZĘ I SZUKASZ SPOSOBÓW DOTARCIA DO INNYCH MIGRANTÓW W WARSZAWIE?


Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Dołącz do nas na facebooku
Więcej informacji o redakcji info-migrator z innych miast znajdziesz [TUTAJ]