Punkt Info dla Migrantów

Centrum Wielokulturowe w Warszawie
ul. Jagiellońska 54
(wejście od Pl. Hallera)

adres e-mail:

nr tel.: 048 666 600 566

Kalendarz wydarzeń
Pełny kalendarz >
Kontynent Warszawa. Warszawa Wielu Kultur
Aktualności | Warszawa
Dodał: |

Zapraszamy do sali warsztatowej Stołu Powszechnego na nowy cykl warsztatów!KIEDY: w każdy czwartek o godz. 19.00 - startujemy 14 lipca!

GDZIE: Stół Powszechny, ul. Jana Zamoyskiego 20, 03-801 WarszawaZapraszamy zatem szczególnie osoby uchodźcze i migrujące, ale również osoby sojusznicze i zaprzyjaźnione.
Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, znajomość polskiego i wcześniejsze doświadczenie w pracy z ciałem i kursami samoobrony. Na zajęciach nie ma miejsca na rasizm, homo- i transfobię, dyskryminację, mowę nienawiści i brak akceptacji. Zajęcia są wolne od machyzmu i oceniania. Są przestrzenią równości i różnorodności doznań, doświadczeń i tożsamości.

Na zajęcia poznamy techniki samoobrony z różnych sztuk walk:
Ju Jitsu, Taekwon-do, KravMaga, Sambo, MMA, Sistema, EscrimaKurs jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

ZAPISY: Prosimy o potwierdzenie chęci udziału w zajęciach mailowo na .

Więcej informacji: strona wydarzenia na FB

Skomentuj

Ogłoszenia
Aktualności
Archiwum

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.