Punkt Info dla Migrantów

Centrum Wielokulturowe w Warszawie
ul. Jagiellońska 54
(wejście od Pl. Hallera)

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nr tel.: 048 666 600 566

Kalendarz wydarzeń
Pełny kalendarz >
Kontynent Warszawa. Warszawa Wielu Kultur
Aktualności | Warszawa
Dodał: |

Myślisz o założeniu własnej firmy w Polsce? Nie wiesz jaką formę prawną wybrac i jak zdobyc pieniądze na rozwój firmy? Instytut Spraw Publicznych zaprasza cudzoziemki i cudzoziemców do udziału w bezpłatnym szkoleniu dotyczącym zakładania oraz rozliczania własnej firmy w Polsce pt. "Moja firma w Polsce".

 

 

KIEDY: 19-20.05.2016 (czwartek i piątek)

ZGŁOSZENIA: zapisy przyjmowane są mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i telefonicznie 22 556 42 77.

Zapraszamy!

 

Prowadzenie: Maciej Niezborała, Sebastian Karpiński

 

Na zajęciach dowiesz się:

- Jak zarejestrować własna firmę w Polsce,

- Którą formę organizacyjno-prawną wybrać,

- Jak przygotować dobry biznesplan,

- W jaki sposób zdobyć finansowanie na rozwój,

- Jak zarządzać finansami w firmie.


Szkolenie odbędzie się w siedzibie Fundacji Instytutu Spraw Publicznych przy ulicy ul. Szpitalnej 5/22 (V piętro) w Warszawie


Szkolenie jest bezpłatne!

Więcej informacji: www.isp.org.pl

 

Skomentuj

Aktualności
Archiwum

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.